PKS w Rzeszowie S.A.
Aleja Wyzwolenia 6, 35-959 Rzeszów
www.pks.rzeszow.pl
Tel. +48 17 863 21 92
Informacja: +48 17 19433
sekretariat@pks.rzeszow.pl
241
HYŻNE, NIEBORÓW, PLAC ZABAW
Linia
108
193
200
201
202
203
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
221
222
223
224
225
226
228
230
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
246
250
251
253
260
261
262
263
264
288
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
317
400
401
402
403
500
Kierunek
SZKLARY, POTOK
RZESZÓW D.A.
Przystanek
RZESZÓW D.A.
RZESZÓW, REJTANA/LWOWSKA/KUSTR
RZESZÓW, REJTANA/KOPISTO
RZESZÓW, SIKORSKIEGO/POWST
RZESZÓW, SIKORS./STRAŻACKA
RZESZÓW, SIKOR./RODZINNA
TYCZYN, POM
TYCZYN, AK SKRZ.
TYCZYN, KOŚCIUSZKI MOST
KIELNAROWA I
KIELNAROWA II
BOREK STARY, SKRZYŻ. 92/17
BOREK STARY, SZKOŁA
BOREK STARY, DÓŁ
NOWY BOREK
BRZEZÓWKA I
HYŻNE, NIEBORÓW, SKRZYŻOWIANIE
HYŻNE, NIEBORÓW, WYGON
HYŻNE, NIEBORÓW, PLAC ZABAW
HYŻNE, NIEBORÓW, KOŚCIÓŁ
BRZEZÓWKA II
HYŻNE, UG
HYŻNE, GOK
HYŻNE I
HYŻNE II
DYLĄGÓWKA, SKRZYŻOWANIE
WÓLKA HYŻNEŃSKA 82/11
GRZEGORZÓWKA
GRZEGORZÓWKA, SZKOŁA
GRZEGORZÓWKA, KANADA
DYLĄGÓWKA, OŚR. ZDROWIA
DYLĄGÓWKA, GÓRA
BAZARY
SZKLARY, KLUB
SZKLARY, ŚRODEK
SZKLARY
Zauważyłeś błąd, masz uwagi? Poinformuj nas!
wersja do druku
zobacz lok. przystanku na mapie
Trasa linii
zmień kier.
01
RZESZÓW D.A.
02
RZESZÓW, REJTANA/LWOWSKA/KUSTR
03
RZESZÓW, REJTANA/KOPISTO
04
RZESZÓW, SIKORSKIEGO/POWST
05
RZESZÓW, SIKORS./STRAŻACKA
06
RZESZÓW, SIKOR./RODZINNA
07
TYCZYN, POM
08
TYCZYN, AK SKRZ.
09
TYCZYN, KOŚCIUSZKI MOST
10
KIELNAROWA I
11
KIELNAROWA II
12
BOREK STARY, SKRZYŻ. 92/17
13
BOREK STARY, SZKOŁA
14
BOREK STARY, DÓŁ
15
NOWY BOREK
16
BRZEZÓWKA I
17
HYŻNE, NIEBORÓW, SKRZYŻOWIANIE
18
HYŻNE, NIEBORÓW, WYGON
19
HYŻNE, NIEBORÓW, PLAC ZABAW
20
HYŻNE, NIEBORÓW, KOŚCIÓŁ
21
BRZEZÓWKA II
22
HYŻNE, UG
23
HYŻNE, GOK
24
HYŻNE I
25
HYŻNE II
26
DYLĄGÓWKA, SKRZYŻOWANIE
27
WÓLKA HYŻNEŃSKA 82/11
28
GRZEGORZÓWKA
29
GRZEGORZÓWKA, SZKOŁA
30
GRZEGORZÓWKA, KANADA
31
DYLĄGÓWKA, OŚR. ZDROWIA
32
DYLĄGÓWKA, GÓRA
33
BAZARY
34
SZKLARY, KLUB
35
SZKLARY, ŚRODEK
36
SZKLARY
37
SZKLARY, POTOK
Gdz.
Pn. - Pt.
Soboty
Święta
14
46
DpNK
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pNK
kurs z wjazdem do przystanku Nieborów, Kościół
Kliknij obok na godzinę połączenia w celu uzyskania szerszych informacji o kursie
Pomocne wskazówki
Kliknij na godzinę połączenia w celu uzyskania szerszych informacji o kursie
Najedź na oznaczenia przy godzinie połączenia w celu wyświetlenia objaśnień i informacji o przewoźniku
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
pNK
kurs z wjazdem do przystanku Nieborów, Kościół
Rozkład jazdy obowiązuje od
2024-04-20
do
2024-06-30
PKS w Rzeszowie S.A.
zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.