PKS w Rzeszowie S.A.
Aleja Wyzwolenia 6, 35-959 Rzeszów
www.pks.rzeszow.pl
Tel. +48 17 863 21 92
Informacja: +48 17 19433
sekretariat@pks.rzeszow.pl
234
WÓLKA PODLEŚNA, PĘTLA
Linia
108
193
200
201
202
203
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
221
222
223
224
225
226
228
230
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
246
250
251
253
260
261
262
263
264
288
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
317
400
401
402
403
500
Kierunek
MEDYNIA GŁOG. ZADWÓR PĘTLA
RZESZÓW D.A.
Przystanek
RZESZÓW D.A.
RZESZÓW, MARSZAŁKOWSKA 02/03
RZESZÓW, LUBELSKA SZPITAL
RZESZÓW, LUBELSKA KOŚCIÓŁ
RZESZÓW, LUBELSKA/BOROWA
RZESZÓW, LUBELSKA OGRODY
RZESZÓW, LUBELSKA MPK
RZESZÓW, LUBELSKA GRANICA
TRZEBOWNISKO 80/29
TRZEBOWNISKO, MLECZARNIA
TRZEBOWNISKO, PŁYWALNIA
NOWA WIEŚ
NOWA WIEŚ, PORT LOTNICZY
JASIONKA, AEROKLUB
JASIONKA 70/39
JASIONKA, GROND
STOBIERNA I
STOBIERNA, DOLNA
STOBIERNA, DOLNA, SZKOŁA
STOBIERNA, OŚ. ZDROWIA
STOBIERNA, PODEDWÓR KRZYWE II
STOBIERNA, KRZYWE PĘTLA
POGWIZDÓW, SUCHARY
MEDYNIA GŁOG. PAWILON
JASIONKA, ŁĄKI
JASIONKA, S19
WÓLKA PODLEŚNA, GRANICA
WÓLKA PODLEŚ., RONDO
WÓLKA PODLEŚNA, PĘTLA
WÓLKA PODLEŚNA, KOŚCIÓŁ
POGWIZDÓW, SKLEP
POGWIZDÓW, PĘTLA
POGWIZDÓW, SZKOŁA
MEDYNIA ŁAŃCUCKA I
MEDYNIA ŁAŃCUCKA II
MEDYNIA GŁOG., SZKOŁA
MEDYNIA GŁOG., BUDY
MEDYNIA GŁOG., I
Zauważyłeś błąd, masz uwagi? Poinformuj nas!
wersja do druku
zobacz lok. przystanku na mapie
Trasa linii
zmień kier.
01
RZESZÓW D.A.
02
RZESZÓW, MARSZAŁKOWSKA 02/03
03
RZESZÓW, LUBELSKA SZPITAL
04
RZESZÓW, LUBELSKA KOŚCIÓŁ
05
RZESZÓW, LUBELSKA/BOROWA
06
RZESZÓW, LUBELSKA OGRODY
07
RZESZÓW, LUBELSKA MPK
08
RZESZÓW, LUBELSKA GRANICA
09
TRZEBOWNISKO 80/29
10
TRZEBOWNISKO, MLECZARNIA
11
TRZEBOWNISKO, PŁYWALNIA
12
NOWA WIEŚ
13
NOWA WIEŚ, PORT LOTNICZY
14
JASIONKA, AEROKLUB
15
JASIONKA 70/39
16
JASIONKA, GROND
17
STOBIERNA I
18
STOBIERNA, DOLNA
19
STOBIERNA, DOLNA, SZKOŁA
20
STOBIERNA, OŚ. ZDROWIA
21
STOBIERNA, PODEDWÓR KRZYWE II
22
STOBIERNA, KRZYWE PĘTLA
23
POGWIZDÓW, SUCHARY
24
MEDYNIA GŁOG. PAWILON
25
JASIONKA, ŁĄKI
26
JASIONKA, S19
27
WÓLKA PODLEŚNA, GRANICA
28
WÓLKA PODLEŚ., RONDO
29
WÓLKA PODLEŚNA, PĘTLA
30
WÓLKA PODLEŚNA, KOŚCIÓŁ
31
POGWIZDÓW, SKLEP
32
POGWIZDÓW, PĘTLA
33
POGWIZDÓW, SZKOŁA
34
MEDYNIA ŁAŃCUCKA I
35
MEDYNIA ŁAŃCUCKA II
36
MEDYNIA GŁOG., SZKOŁA
37
MEDYNIA GŁOG., BUDY
38
MEDYNIA GŁOG., I
39
MEDYNIA GŁOG. ZADWÓR PĘTLA
Gdz.
Pn. - Pt.
Soboty
Święta
21
25
Dg_KM
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
_KM
kurs wykonywany przez Stobierna, Krzywe pętla, i Wólkę Podleśną do Medynii Głog. Zadwór
g
nie kursuje w dniu 24.XII
Kliknij obok na godzinę połączenia w celu uzyskania szerszych informacji o kursie
Pomocne wskazówki
Kliknij na godzinę połączenia w celu uzyskania szerszych informacji o kursie
Najedź na oznaczenia przy godzinie połączenia w celu wyświetlenia objaśnień i informacji o przewoźniku
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
_KM
kurs wykonywany przez Stobierna, Krzywe pętla, i Wólkę Podleśną do Medynii Głog. Zadwór
g
nie kursuje w dniu 24.XII
Rozkład jazdy obowiązuje od
2024-03-24
do
2024-05-31
PKS w Rzeszowie S.A.
zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.